O NáS

Od počátku společnosti jsme se soustředili na provoz chovu zvířat. S rychlým rozvojem chovu zvířat v číně, využijeme rozvojových příležitostí se všemi našimi silami, aktivně zrychlíme rozvoj moderních chovatelských strojů, a realizovat náš vývojový vývoj v zásadě "poskytování platformy pro naše zaměstnance, vytváření hodnoty pro naše zákazníky, Vytváření bohatství pro společnost "a hodnoty" dobrého úvěru, vzájemného prospěchu ". Vyvinuli jsme se do skupiny superherdsman husbandry machinery, která má 5 poboček a více než 10 domácích kanceláří doma. Naše produktové odrůdy jsou zvýšeny z jednotlivého brojleru plochého kulturního standardu na širokou škálu standardního vybavení používaného pro brojlerovu plochou kulturu a klecí kulturu, kulturu vrstvy klece, kulturu plemenných slepice v kleci, Naše vybavení se prodává ve více než 20 provinciích a městech doma a zabírá významné tržní podíly na trzích standardních chovatelských strojů ve více než 30 zemích. Poskytujeme platformu pro naše zaměstnance. We make great efforts to optimize our staff team, provide "superherdsman" people with a post to display their talent and development space, and cultivate a management team which is good in operation and management, Technický vědecký výzkumný tým, který má profesionální technologie a je dobrý na intenzivní studium a profesionální marketingový tým, který je silný v podnikání, nakonec realizovat své sebehodnocení a profesní plánování. Vytváření hodnoty pro zákazníky. We insist on making success by quality, provide matching service items such as address selection of plants, engineering design, plant construction, equipment installation, technical service and husbandry worker training, considers for customers, a snažit se optimalizovat nákladovou výkonnost našich produktů, Ve snaze splnit cíle zbavení zákazníků obav při nákupu a používání a ztělesnění vysokých nákladů-výkonnosti našich výrobků. Vytváření bohatství pro společnost. Naše standardní a automatické chovatelské zařízení značně šetří náklady na pracovní sílu, náklady na půdu, náklady na krmivo atd. naše standardní a automatické chovatelské vybavení, četné domácí a zahraniční zákazníci hromadí bohatství, multi-výherní cíl mezi společností, zákazníky a společnost je splněn, a požadavky zákazníků na drůbež jsou neustále splněny. Neustálé úsilí vede k velkému úspěchu. Plně splňujeme požadavky zákazníků, nemáme žádné úsilí, abychom vyprodukovali širokou škálu profesionálních a vysoce kvalitních chovatelských strojů, podporovali a urychlili rozvoj standardních a automatických chovatelských strojů s přáteli v průmyslu.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Použití zařízení pro chovatele krmení

Zařízení pro chovatele krmení se skládá převážně z rozmnožovacího systému v klecích, automatického systému sběru vajec, automatického systému čištění hnojiv, automatického zařízení pro krmení, automatický osvětlovací systém a systém řízení životního prostředí.

2022-04-25 zobrazit více

2012 jiangsu large-scale broiler healthy breeding forum and high-level seminar on prevention and control of broiler autumn and w

Thiswebnews:(reportér: zhouzhiwenreports) zlatá sezóna, danguifragrance. “.”

2018-02-18 zobrazit více

Jak vyřešit problém zařízení pro potápění chovatelů

Když se objeví čára pro krmení zařízení pro chovatele, jak se vyřeší chyba krmné linky chovatelského zařízení?

2022-04-29 zobrazit více

Dezinfekce zařízení pro potápěčský chovatel

V dnešní době se zemědělci rozhodnou použít zařízení pro chovatele krmení panna k chovu brojlerů. Růstový cyklus brojlerů je krátký a všeobecné vybavení lze používat více než deset let. Proto se brojleři mohou rozmnožovat mnoho šarží brojlerů.

2022-05-06 zobrazit více

Účastnit se výstavy v dubaji

2018-03-20 zobrazit více

Nedorozumění při používání zařízení pro chovatele krmení

S nepřetržitou popularizací zařízení pro chovatele krmení v pánvi používá stále více uživatelů toto zařízení pro pěstování kuřat, které může zemědělcům umožnit, aby v krátké době získali ekonomické výhody.

2022-05-09 zobrazit více

Co nejlépe vypráví leták pro brojlerovou společnost o použití ventilátoru?

Ventilační ventilátor je typ klimatizačního přístroje, který je poháněn motorem, aby otočila čepele, aby pohánila průtok vzduchu, aby výměna vnitřního a venkovního vzduchu. Účelem ventilace je odstranit špinavý vzduch v místnosti a upravit teplotu a vlhkost.

2021-04-15 zobrazit více

Nejlepší leták pro brojlerovou firmu říká, jak vyčistit ventilátor?

Ventilační ventilátor je typ klimatizačního přístroje, který je poháněn motorem, aby otočila čepele, aby pohánila průtok vzduchu, aby výměna vnitřního a venkovního vzduchu.

2021-04-23 zobrazit více

zobrazit více