O NáS

Od počátku společnosti jsme se soustředili na provoz chovu zvířat. S rychlým rozvojem chovu zvířat v číně, využijeme rozvojových příležitostí se všemi našimi silami, aktivně zrychlíme rozvoj moderních chovatelských strojů, a realizovat náš vývojový vývoj v zásadě "poskytování platformy pro naše zaměstnance, vytváření hodnoty pro naše zákazníky, Vytváření bohatství pro společnost "a hodnoty" dobrého úvěru, vzájemného prospěchu ". Vyvinuli jsme se do skupiny superherdsman husbandry machinery, která má 5 poboček a více než 10 domácích kanceláří doma. Naše produktové odrůdy jsou zvýšeny z jednotlivého brojleru plochého kulturního standardu na širokou škálu standardního vybavení používaného pro brojlerovu plochou kulturu a klecí kulturu, kulturu vrstvy klece, kulturu plemenných slepice v kleci, Naše vybavení se prodává ve více než 20 provinciích a městech doma a zabírá významné tržní podíly na trzích standardních chovatelských strojů ve více než 30 zemích. Poskytujeme platformu pro naše zaměstnance. We make great efforts to optimize our staff team, provide "superherdsman" people with a post to display their talent and development space, and cultivate a management team which is good in operation and management, Technický vědecký výzkumný tým, který má profesionální technologie a je dobrý na intenzivní studium a profesionální marketingový tým, který je silný v podnikání, nakonec realizovat své sebehodnocení a profesní plánování. Vytváření hodnoty pro zákazníky. We insist on making success by quality, provide matching service items such as address selection of plants, engineering design, plant construction, equipment installation, technical service and husbandry worker training, considers for customers, a snažit se optimalizovat nákladovou výkonnost našich produktů, Ve snaze splnit cíle zbavení zákazníků obav při nákupu a používání a ztělesnění vysokých nákladů-výkonnosti našich výrobků. Vytváření bohatství pro společnost. Naše standardní a automatické chovatelské zařízení značně šetří náklady na pracovní sílu, náklady na půdu, náklady na krmivo atd. naše standardní a automatické chovatelské vybavení, četné domácí a zahraniční zákazníci hromadí bohatství, multi-výherní cíl mezi společností, zákazníky a společnost je splněn, a požadavky zákazníků na drůbež jsou neustále splněny. Neustálé úsilí vede k velkému úspěchu. Plně splňujeme požadavky zákazníků, nemáme žádné úsilí, abychom vyprodukovali širokou škálu profesionálních a vysoce kvalitních chovatelských strojů, podporovali a urychlili rozvoj standardních a automatických chovatelských strojů s přáteli v průmyslu.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Nízká cena nipple drinkers in china nipple drinker manufacturers

Hledáte cenově dostupné a účinné pití na bradavce pro váš dobytek? Prohlédněte si špičkové výrobci bradavek v číně a zjistěte, jak tyto velkoobchodní řešení revolucionalizují lazení zvířat s nízkými náklady a vysokou účinností.

2023-11-24 zobrazit více

Velkoobchodní dodavatel klecí zařízení

Superherdsman husbandry vám poskytuje vysoce kvalitní zařízení v klecích a na velkoobchodě s celým srdcem. Preferenční cena, vynikající kvalita. Looking for cage equipment supplier? Kontaktujte nás, abyste splnili vaše potřeby.

2023-10-13 zobrazit více

Superherdsman vaše důvěryhodné ekonomické drůbež farma zařízení továrna

Objevte superherdsman, přední ekonomické drůbežařské zařízení a dodavatele. Prozkoumejte naše kvalitní řešení pro účinné chovu drůbeže

2023-10-04 zobrazit více

Velkoobchod s vysoce kvalitním vybavením pro chovu drůbeže pro brolier-superherdsman

Superherdsman husbandry, váš spolehlivý partner, poskytuje vysoce kvalitní vybavení pro drůbeží farmu pro vysokou koncovou kvalitu, podporuje velkoobchod a splňuje potřeby čínských a globálních zákazníků.

2023-09-27 zobrazit více

Čína chovu drůbeže zařízení pro výrobce brolier-superherdsman chovu

Objevte špičkové vybavení pro chovu drůbeže pro brojlery vyráběné superherdsman husbandry, důvěryhodné jméno v tomto odvětví.

2023-09-22 zobrazit více

Cenově dostupné chladicí podložky od-chladicí podložky dodavatelé v číně

Objevte nákladově efektivní řešení chlazení pomocí strojů pro chov superherdsman. Prozkoumat širokou škálu chladicích podložek od důvěryhodných výrobců v číně.

2023-09-08 zobrazit více

Vaše důvěryhodné předepsané ocelové konstrukce kuřecí dům dodavatel

Objevte nejlepších výrobců v číně pro předfabrikované ocelové konstrukce kuřecí domy. Získat konkurenční ceny a t Superherdsman.com

2023-08-28 zobrazit více

Váš důvěryhodný výrobce zařízení pro výživu pro chovatele

Prozkoumat špičkově kvalitní zařízení pro výživu pánví chovatelů na. Jsme vedoucí výrobce a dodavatel v číně, poskytující inovativní řešení pro chovatele.

2023-08-25 zobrazit více

zobrazit více