O NáS

Od počátku společnosti jsme se soustředili na provoz chovu zvířat. S rychlým rozvojem chovu zvířat v číně, využijeme rozvojových příležitostí se všemi našimi silami, aktivně zrychlíme rozvoj moderních chovatelských strojů, a realizovat náš vývojový vývoj v zásadě "poskytování platformy pro naše zaměstnance, vytváření hodnoty pro naše zákazníky, Vytváření bohatství pro společnost "a hodnoty" dobrého úvěru, vzájemného prospěchu ". Vyvinuli jsme se do skupiny superherdsman husbandry machinery, která má 5 poboček a více než 10 domácích kanceláří doma. Naše produktové odrůdy jsou zvýšeny z jednotlivého brojleru plochého kulturního standardu na širokou škálu standardního vybavení používaného pro brojlerovu plochou kulturu a klecí kulturu, kulturu vrstvy klece, kulturu plemenných slepice v kleci, Naše vybavení se prodává ve více než 20 provinciích a městech doma a zabírá významné tržní podíly na trzích standardních chovatelských strojů ve více než 30 zemích. Poskytujeme platformu pro naše zaměstnance. We make great efforts to optimize our staff team, provide "superherdsman" people with a post to display their talent and development space, and cultivate a management team which is good in operation and management, Technický vědecký výzkumný tým, který má profesionální technologie a je dobrý na intenzivní studium a profesionální marketingový tým, který je silný v podnikání, nakonec realizovat své sebehodnocení a profesní plánování. Vytváření hodnoty pro zákazníky. We insist on making success by quality, provide matching service items such as address selection of plants, engineering design, plant construction, equipment installation, technical service and husbandry worker training, considers for customers, a snažit se optimalizovat nákladovou výkonnost našich produktů, Ve snaze splnit cíle zbavení zákazníků obav při nákupu a používání a ztělesnění vysokých nákladů-výkonnosti našich výrobků. Vytváření bohatství pro společnost. Naše standardní a automatické chovatelské zařízení značně šetří náklady na pracovní sílu, náklady na půdu, náklady na krmivo atd. naše standardní a automatické chovatelské vybavení, četné domácí a zahraniční zákazníci hromadí bohatství, multi-výherní cíl mezi společností, zákazníky a společnost je splněn, a požadavky zákazníků na drůbež jsou neustále splněny. Neustálé úsilí vede k velkému úspěchu. Plně splňujeme požadavky zákazníků, nemáme žádné úsilí, abychom vyprodukovali širokou škálu profesionálních a vysoce kvalitních chovatelských strojů, podporovali a urychlili rozvoj standardních a automatických chovatelských strojů s přáteli v průmyslu.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Cenově dostupné chladicí podložky od-chladicí podložky dodavatelé v číně

Objevte nákladově efektivní řešení chlazení pomocí strojů pro chov superherdsman. Prozkoumat širokou škálu chladicích podložek od důvěryhodných výrobců v číně.

2023-09-08 zobrazit více

Vaše důvěryhodné předepsané ocelové konstrukce kuřecí dům dodavatel

Objevte nejlepších výrobců v číně pro předfabrikované ocelové konstrukce kuřecí domy. Získat konkurenční ceny a t Superherdsman.com

2023-08-28 zobrazit více

Nejlepší leták pro broiler: zajištění pohodlí a hygieny pro drůbeží farmy

Drůbeží farmy se musí vypořádat s mnoha výzvami, z nichž prvořadá je potřeba zajistit blahobyt a pohodlí svých ptáků. Jedním kritickým aspektem je výběr nejlepšího letáku pro brojlery, který poskytuje pohodlné, hygienické a bezpečné prostředí pro ptáky.

2023-06-19 zobrazit více

Jak systémy pití na bradavce mohou zlepšit zalištění zvířat

Systémy pro pití bradavek se v posledních letech staly čím dál oblíbenější volbou pro lazení zvířat. Here are three key ways that nipple drinker systems can improve watering for livestock:

2023-06-12 zobrazit více

Výhody používání systémů pro pití bradavek pro chovu drůbeže

2023-06-12 zobrazit více

Denní způsob údržby zařízení chovatele

Chovatel zařízení je profesionální zařízení pro výsadbu, chov, chov a jiné pěstování plodin nebo chovu zvířat, jako jsou skleníky, růstové krabice, inkubátory, atd.

2023-05-31 zobrazit více

Jak si vybrat chovatele zařízení

Zařízení chovatele je druh zařízení používaného v zemědělské výrobě, které se používá především pro ošetření osiva, pěstování sadby, setí, oplodnění a jiné práce.

2023-05-23 zobrazit více

Porozumění zařízení chovatelů

Zařízení chovatelů je velmi důležitým nástrojem zemědělské produkce, který může zemědělcům pomoci zlepšit kvalitu a výnos plodin.

2023-05-16 zobrazit více

zobrazit více